NOTATKI Z EMOCJI - wydarzenie towarzyszące wystawie ŚWIAT JOANNY

Data wydarzenia: 10.11.2017 - 14:30

Serdecznie zapraszamy na Notatki z Emocji – wydarzenie towarzyszące wystawie indywidualnej Joanny Golachowskiej pt. Świat Joanny.

Kiedy: piątek 10 listopada 2017 r., godz. 14:30
Gdzie: Galeria ArtBrut
Pracownia Aktywizacji Społecznej i Kulturalnej
ul. Ruska 46a, Wrocław

Goście wydarzenia: Joanna Golachowska – autorka prac, artyści związani z Galerią, Tomasz Opania – prowadzący Pracownię Sztuki w Przestrzeni Publicznej w Katedrze Mediacji Sztuki Akademii Sztuk Pięknych we Wroclawiu, studenci mediacji sztuki, międzynarodowa grupa studentów programu Erasmus+, Jacek Zachodny – opiekun artystyczny wystawy.

W trakcie wydarzenia planowane są: wspólne oglądanie wystawy z autorką prac i opiekunem artystycznym wystawy oraz otwarta dyskusja na temat taktyki, sposobów rejestrowania emocji, potrzeby wypowiadania się przez twórczość oraz sztuki jako pełnoprawnego języka komunikacji międzyludzkiej. Zapraszamy do dyskusji.

Wydarzenie prowadzone w języku polskim i angielskim.
Tłumaczenie – Paweł Granicki.

Wystawa realizowana jest w ramach zadania publicznego pod nazwą: PROWADZENIE GALERII ARTBRUT I PRACOWNI AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ I KULTURALNEJ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ I ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI W LATACH 2016–2018 finansowanego przez Gminę Wrocław.

Materiały promocyjne

Joanna Golachowska, grafika