Odwiedziny prezydenta Wrocławia w Galerii ArtBrut

Data wydarzenia: 10.10.2019 - 12:30

Nasze dziesiąte urodziny świętujemy cały rok (zazdrośćcie nam, bo to najdłuższe urodziny w historii świata!) i oczywiście przez cały rok przyjmujemy gości (i prezenty!). Tym razem odwiedził nas prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Kibicował nam, kiedy był dyrektorem Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta. I kibicuje nam dalej – już w nowej dla siebie roli, co potwierdził specjalną dedykacją (załączamy!).

Spotkaliśmy się przy cieście (domowym jabłeczniku i biszkopcie ze śliwkami, przepisy dostaniecie od Eli Jeruzel i Doroty Kołodziejczyk), herbacie, owocach i w pracowni pełnej dobrych emocji. Nie zabrakło żartów i poważnych pytań o poważne sprawy, padło nawet kilka obietnic, ale dajcie nam jeszcze trochę czasu na dogadanie tych obietnic. Jak będziemy na finiszu, to wszystko opiszemy ze szczegółami. 3majcie kciuki!

Naszymi gośćmi byli też: Barbara Lisiewicz, dyrektor Biura Prezydenta; Sebastian Wolszczak, zastępca dyrektora Wydziału Partycypacji Społecznej; oraz Krzysztof Maj, dyrektor Strefy Kultury Wrocław. Bardzo dziękujemy za wsparcie, życzliwość i wielkie serce dla Galerii ArtBrut i jej artystów.

Materiały promocyjne

Wpis prezydenta Wrocławia