Twórcy wrocławskiej Galerii i Pracowni ArtBrut na Festiwalu Retroperspektywy 2018 w Łodzi!

Data wydarzenia: 31.08.2018 - 18:00 do 03.09.2018 - 21:45

Uwaga! Twórcy wrocławskiej Galerii i Pracowni ArtBrut na Festiwalu Retroperspektywy 2018 w Łodzi!

W ramach festiwalu od 31 sierpnia do 2 września 2018 w Fabryce Sztuki prezentowana będzie wystawa naszych twórców w powiązaniu z performansem multimedialnym Igora Gawlikowskiego przygotowanym przy udziale Jacka Zachodnego i Krzysztofa Koniecznego, także z wykorzystaniem prac twórców Galerii i Pracowni ArtBrut.

Performans zatytułowany Słowa odbędzie się w sobotę 1 września 2018 o godzinie 20:00 (Sala A_22, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3).

Więcej o wydarzeniach na stronach:

wystawa

performans multimedialny

Serdecznie zapraszamy!

 

Performans Słowa oraz wystawa prac twórców Galerii i Pracowni ArtBrut na Festiwalu Retroperspektywy 2018 w Łodzi były dla nas wspaniałym doświadczeniem. Dziękujemy bardzo wszystkim, dzięki którym było to możliwe: Igorowi Gawlikowskiemu, Krzysztofowi Konieczemu oraz Jackowi Zachodnemu – za performans, Teatrowi CHOREA – szczególnie Annie Maszewskiej i dyrektorowi Tomaszowi Rodowiczowi oraz Fabryce Sztuki i dyrektorowi Maciejowi Trzebeńskiemu – za zaproszenie, współpracę i gościnę; całej ekipie technicznej festiwalu, wspaniałym wolontariuszom oraz Pawłowi Granickiemu za pomoc.

Materiały promocyjne

Wystawa ArtBrut